Yönetilen Hizmetler

Teknoloji Dünyasında Liderlik: İnovasyon ve İş Sürekliliğinde Experteam ile mükemmeliyeti yakalayın.

ERP Yönetimi

ERP sistemleri için uzman dokunuşu: Sorunları çözün, hataları giderin, verimliliği artırın!

Veritabanı Yönetimi

Oracle veritabanı yönetimiyle kurumsal verilerinizi güvenle koruyun ve optimize edin, işletmenizin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkarın!

Sistem Yönetimi

Oracle ile sistemlerinizi güçlendirin, işletmenizin başarısını optimize edin ve rekabetin önünde yer alın!

Yönetilen Hizmetler

Experteam Yönetilen Hizmetler, veritabanı, orta katman, kurumsal kaynak planlama uygulamaları ve cloud servisler gibi teknoloji ürünleri kullanan şirketlerin destek ve çözüm ihtiyaçlarına karşılık veren bütünleşik, standartlar çerçevesinde sunulan hizmetlerdir.

Experteam Yönetilen Hizmetler, ITIL metodolojisine dayanan eksiksiz, kaliteli ve SLA çerçevesinde problem çözümü, geliştirme ve sistem yönetimini içeren bilgi teknolojileri hizmetlerinin yönetilmesini amaçlar.

Experteam Yönetilen Hizmetler bünyesindeki müşteri başarım yöneticileri tarafından paylaşılan aylık hizmet raporları şeffaf bir hizmet yönetimi sunarak, SLA sürelerine uyum, tekrar eden kronik hatalara kök çözüm üretilmesi ve proaktif izleme metodlarıyla bilgi teknolojileri bileşenlerinin kesintisiz ve stabil çalışmasını sağlar. Proaktif yaklaşım ve sürekli sistem iyileştirmeleri sayesinde bilgi teknolojileri bileşenlerinin yönetim maliyetleri en aza indirgenmektedir.

Uzaktan destek hizmetini global ve yerel pazarda müşterilerine sağlayan Experteam, uzaktan erişimlerde güvenliğin önemini bilerek ISO 27001 Bilgi Güvenliği sertifikasına uygun tüm iş akışlarını ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz 7/24 esasına göre yılda 365 gün müşterilerimizin bilgi teknolojisi sistemlerini yönetirken, müşterilerimiz de çözüm odaklı danışmanlık ekibiyle sürdürülebilir, verimli ve uygun maliyetlerle çalışmanın faydalarından yararlanır.

Bankacılık, Sigorta, Lojistik, İnşaat, Üretim, Perakende, Enerji, Petrokimya, Sağlık ve Eğitim sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde Experteam, şirketiniz için en uygun maliyetlerle en uygun çözümleri size sunmaktadır.

Düşük Maliyet

Minimum sahip olma, sıfır yatırım maliyeti

Proaktif Yaklaşım

Sorun oluşmadan çözülmesi ve oluşabilecek sorunlara karşı tedbir alınması

Esneklik

İhtiyaçlar doğrultusunda sadece gerekli hizmetlerin alınması

Uzman Danışmanlık

Experteam’in 20 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığından faydalanma

Sürekli ve Kesintisiz Destek

Yılda 365 gün 7/24 destek

Experteam Yönetilen Hizmetler’de yer alan ve birbiriyle bütünleşik olarak çalışan süreçler;

Rakamlarla Yönetilen Hizmetler

Yönetilen Veri Tabanı
0 +
Yönetilen Sunucu
0 +
Yönetilen İş Uygulamaları
0 +
Yıllık Karşılanan Çağrı
0 +
Yıllık Proaktif İzleme Olayı
0 +