İş Ortaklarımız

Oracle

Oracle, 1977 yılında “Software Development Laboratories” unvanıyla Larry Ellison, Bob Miner ve Ed Oates adlı mühendisler tarafından kurulmuştur. 1982 yılındaysa şirket unvanı Oracle Corporation olarak değiştirilmiştir.

Oracle; dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketidir. Java programlama dilinin günümüz halinin mimarıdır. 120.000’i aşkın çalışanı, 380.000’den fazla müşterisi ile 145 ülkede faaliyet göstermektedir.

Veritabanı, uygulama geliştirme araçları, uygulama sunucusu ve iş uygulamaları alanlarında yazılım çözümleri bulunmaktadır.

splashBI

SplashBI 2001 yılında kurulmuş, Amerika, İngiltere ve Hindistan lokasyonlarında geniş uzman kadrosuyla global pazarda İş Zekası alanında kendini kanıtlamış bir teknoloji şirketidir.

Tüm verilerinizin tek bir platformda bir araya getirerek İnsan Kaynakları, Finans, Satın Alma, Operasyon, Satış ve Pazarlama alanlarında anlık raporlama, görselleştirme, yönetim raporlaması ve analiz ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Cloud veya On-premise olarak alternatif kullanım seçeneği sunarken; mobilden uygulamaya erişim, binlerce hazır rapor ve görseller sayesinde kurumsal firmaların uzman seviyesinden yönetim kuruluna kadar her kullanıcısı için tüm raporlama ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlamaktadır.

ROBUSTA

Robusta, 2017 yılında İstanbul’da kurulan, Ankara ve Amsterdam’da ofisleri bulunan bir Robotik Süreç Otomasyonu şirketidir.

Robusta; geliştirdiği RPA platformu sayesinde, tekrar eden kural bazlı iş süreçlerinin verimli bir şekilde otomatikleştirmesine yardımcı olmak için eksiksiz bir yazılım platformu sağlamayı amaçlar. Dijital iş gücü çözümleri, iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış hızlı, pratik, esnek ve ölçeklenebilir ürünlerle üretkenliğinizi artırırken maliyetlerinizi düşürür.

TAZI

TAZI AI, 2017 yılında San Francisco’da kurulan ve İstanbul’da ofisi bulunan bir teknoloji şirketidir. TAZI’nin SaaS çözümleri, makine öğrenimi teknolojisini kullanarak her kurum ve bireyin daha iyi karar verebilmesine olanak sağlamayı amaçlar.

TAZI; patentli, sürekli öğrenen, açıklanabilir yapay zeka, ve insandan da öğrenebilen teknolojisiyle, dünya çapında Gartner “Cool Vendor in AI Core Technologies” alanında dört şirketten biri olarak seçilmiştir.

Obifin

Obifin Ödeme Hizmetleri A.Ş, 2019 yılında kurulan ve bir fintech şirketidir. Obifin, Açık Bankacılık ve BaaS çözümleriyle tüm bankaların hesap hareketleri, POS hareketleri, toplu ödeme fonksiyonları gibi bankacılık ürünlerini tek bir yerde toplayarak, firmalara tek ekrandan finansal süreçlerini takip edebilmesini, raporlama yapabilmesini ve işlem yapabilmesini amaçlamaktadır.

Obifin; Cloud veya On-premise kullanıma olanak sağlarken, yapay zeka destekli cari gruplama, işlem gruplama modülleriyle ve mobil uygulaması aracılığıyla tüm bankacılık süreçlerinin takibini kolaylaştırmaktadır.

Tek API özelliğiyle ERP programlarına banka ve POS hareketlerinin aktarımını yaparak otomasyon sağlamaktadır.

Şubat 2023 tarihi itibariyle TCMB’dan tescil onayını alarak TCMB Lisanslı Açık Bankacılık Firması olma yolunda ilerlemektedir.