E-İş Uygulamaları
Oracle E-Business Suite ERP

Oracle E-İş Uygulamaları artan küresel rekabet koşullarında verilerinizi sistematik ve ilişkisel olarak yönetmenizi; ihtiyaç duyduğunuzda esnek, hızlı ve güvenilir analizlerle rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

E-İş Uygulamaları: Oracle E-Business Suite ERP

Bilgi teknolojilerinin tüm dünyada hızlı ilerleyişini sürdürmesiyle birlikte şirketlerin kurumsal iş uygulamalarından beklentileri de değişiyor. Günümüzde doğru bilgiye ulaşmanın ötesinde, bilgiye neden, nasıl , hangi kolaylıkla ulaşılabildiği de bir o kadar önem taşıyor.

Kurumsal iş uygulamaları projelerinin başarısı sadece teknoloji ve fonksiyonelite kapsamı ile günümüz iş hayatı beklentilerine uygun olarak gelişmiş olmasıyla değil; aynı zamanda verimli, etkin ve sektöre uygun süreç çözümleriyle ve daha hızlı hayata geçmesiyle ölçülüyor.

İş uygulamalarının seçimi kadar, iş süreçleri bilgisini, sektörel ve teknik uzmanlıkları bir arada sunabilen deneyimli bir danışman ekiple çalışmak; aynı zamanda kurum kültürüne ve proje kapsamına uygun, etkin bir proje yönetimi uygulayabilmek, projelerin başarıyla sonuçlanması için olmazsa olmaz koşullar olarak ortaya çıkıyor.

Experteam, müşterilerini projeye hazırlık, doğru ekip, doğru yöntemler, doğru kapsam konularında da yönlendiriyor.