Analitik Çözümler
Tüm raporlama, görselleştirme ve veri yönetimi ihtiyaçlarını tek bir platformda bir araya getirerek kuruluşunuzun verimliliğini artırır ve sorunsuz bir işleyiş sağlar.

Tek Platform Yapısı

Görselleştirme, Raporlama, Excel Ön-Yüz ve Mobil Kullanım.

SplashBI’nin tek platform yapısı sayesinde tüm özellikleri ve fonksiyonları tek platformda kullanmanıza izin verir. Önceden yapılandırılmış fonksiyonlar sayesinde verimli ve sorunsuz çalışmanın tadınız çıkarın.

Raporlar – SplashBI ad hoc raporlama ile, özel durumların gerektirdiği şekillerde değerleri yeniden tanımlamanıza izin verir. Ad hoc raporlama, kullanıcıların Teknik bir uzman yardımı olmadan kendi raporlarını anlık olarak oluşturabilmelerini sağlar.

Dashboardlar – Veri görselleştirmelerinin kurumlar üzerinde olumlu etkilerini artırmak için doğru dashboard ve grafikleri kullanmak büyük önem taşır. Bu nedenle SplashBI visual composer, veri görselleştirme araçları için en iyi kaynaktır.

Excel Eklentisi – SplashBI, paketinize dahil olarak bir Microsoft Excel eklentisi sağlar. Excel Connect, Microsoft Excel içinde transactional raporlama için kurulumu kolay ve bilgi teknolojisi personeli müdehalesi gerektirmeyen kullanıcı dostu bir ön yüz sunar.

Veri Yönetimi – SplashBI güvenlik modeli, verilerinizi şirket içerisinde, tüzel kişilikten satır düzeyine kadar güvence altına almak için kapsamlı güvenlik mekanizması kullanarak kullanıcıların yalnızca o anda erişebilecekleri verileri görmelerine olanak tanır.

Yerleşik İş Zekası-Yeni bir analatik platform oluşturmak zorunda kalmadan sadece verilerinizden yararlanarak şirket gelirlerinizi artırabilirsiniz. SplashBI’nin modüler analitik hizmetlerini sisteminize sorunsuz bir şekilde ekleyerek şirket genelindeki tüm kullanıcıların verinin hikayesini daha iyi anlamasına yardımcı olabilirsiniz.

SplashDM’in Modernize Edilmiş Migration Çözümü ile Oracle Discoverer’dan Kolayca Geçiş Yapın!

Oracle EBS, Oracle tabanlı 3üncü taraf çözümler, özel Oracle Database uygulamaları veya hepsinin konsolide raporlanması için hala Oracle Discoverer mı kullanıyorsunuz? Oracle Discoverer’a alternatif çözüm olarak iş süreçlerinizde süreklilik ve minimum kesinti sağlayan, bire bir migration deneyimi için SplashDM’yi tercih etmelisiniz.

SplashBI’yi geleneksel BI araçlarına karşı benzersiz kılan özellikler:

Önceden Oluşturulmuş Storyboardlar
Kullanıma hazır raporlar, grafikler ve gösterge panoları sayesinde rapor oluşturmak için harcanan eforu en aza indirgemenizi sağlar.

Minimum Danışmanlık Maliyeti

Düşük danışmanlık maliyetleri ile verilerinize ilişkin içgörüleri daha hızlı elde edebilirsiniz.

Daha Hızlı İçgörüler, Daha Az Efor

Yerleşik ortak veri entegrasyonları kurulum ve başlangıçtaki maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar.

Agnostik Veri Modeli

Yerleşik veri konektörü sayesinde başlangıç eforunuzu azaltır.

Güvenlik

Roller, sorumluluklar, Single Sign On veya Active Directory Senkronizasyonu ile uygulamanızı daha güvenli hale getirmenizi sağlar.

Yatırımınızı Verimli ve Doğru Bir Çözümle Değerlendirin

Discoverer değişimi için doğru tercih: SplashDM

Oracle Discoverer’dan geçiş, önemli miktarda zaman gerektiren maliyetli yeni bir yatırım anlamına gelmek zorunda değil. Özellikle Discoverer’ın yerine kullanılmak üzere tasarlanmış ve aşağıdaki fonksiyonları içeren bir çözüm olan SplashDM’yi tecih edin.

  • Hızlı ve doğru geçiş programı.
  • Mevcut rapor altyapısını korurken EUL’leri birleştirme.
  • Excel ve mobil cihazlardan rapor yürütme.
  • Eklenen özelliklerle öğrenmesi kolay işlevsellik.
  • Doğal EBS sorumluluk güvenliği ve kullanıcı kimlik doğrulaması.
  • Görselleştirmeler, zamanlama, dağıtım ve patlama ile önceden oluşturulmuş gösterge tabloları.
  • EBS DFF/KFF’ye erişim ve detaya inme özelliği.
  • Çoklu çıktı seçenekleri ve in-memory analitik.
  • Bulut uygulamaları da dahil olmak üzere diğer veri kaynaklarına bağlantı

SplashDM ile Discoverer geçişinizi etkili bir şekilde yöneterek, büyük bir bütçe veya uzun bir proje gerektirmeden verilerinizi yeniden düzenleme fırsatını yakalayacak, kuruluşunuz için daha da anlaşılır ve yararlı hale getireceksiniz. Nasıl mı? Bize ulaşın.