Danışmanlık Hizmetleri
Experteam danışmanlık hizmetleri, yirmi yılı aşkın deneyimiyle birlikte en yeni teknolojileri ve dijitalleşme süreçlerini harmanlayarak firmalara doğru ve sürdürülebilir yönlendirmeler yapıyor. Hizmet kapsamında danışmanlarımız firmaların ihtiyaçlarını analiz etmekte, yazılım tavsiyelerinde bulunmakta, yazılım geliştirmelerinde bulunmakta, veritabanı mimarisini ve bakımını gerçekleştirmekte ve tüm süreçlerin raporlanmasında, veri değerlendirmesinde katkı sağlamaktadır.

İş Süreçleri Danışmanlığı

Experteam, iş süreçlerinizi bu yeni perspektif ile ele alabilmeniz için sizi doğru ekip, doğru yöntemler ve doğru ürünler ile destekliyor.

ERP Danışmanlığı

Oracle Kurumsal Kaynak Planlaması uygulamalarında Türkiye’nin En Tecrübeli Ekibi Experteam ile başarıyı yakalayın.

Veritabanı Danışmanlığı

Veri yönetimi, verilerin güvenli saklanması, verimli kullanılması ve uygun maliyetlerle toplanması için uygulanan bir süreçtir, kurumların en iyi kararları almasını ve hayata geçirmesini sağlar.

Analitik Çözümler

Tüm raporlama, görselleştirme ve veri yönetimi ihtiyaçlarını tek bir platformda bir araya getirerek kuruluşunuzun verimliliğini artırır ve sorunsuz bir işleyiş sağlar.

RPA Çözümleri

İş süreçlerini kodlama gerektirmeden sürükle bırak yöntemiyle tasarlayabilir, robotlarınızı yönetebilir ve sürekli olarak optimize edebilirsiniz.

Yapay Zeka Çözümleri

ML Platformu, şirketlerin dört kritik değerleri üzerinde başarı elde etmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.