Bulut Çözümleri
Oracle Fusion Cloud ERP

Oracle Bulut Çözümler, son yıllarda BT Yöneticilerinin iş birimi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözüm üretmenin ötesinde birincil alternatifleri haline geldi. Uygulama portföyünüzü modernleştirmek, sektörünüze günümüzün modern hizmetlerini getirmek veya tek bir teknolojiyi optimize etmeniz Oracle bulut altyapısıyla mümkündür.

Bulut Çözümler: Oracle Fusion Cloud ERP

Şirketinizin uygulamalarını, veritabanlarını ve orta katman iş yüklerini, Oracle Bulut’a geçişini sağlayarak; ilk sahip olma maliyetlerini azaltabilir, işletim ve donanım maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Süreçlerinizde verimliliği, çevikliği ve güvenliği bir üst seviyeye taşırken, müşteri deneyimlerinizi iyileştirir ve yönetimi basitleştirir; şirketinizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Oracle bulut uygulamaları, ister ilk kurumsal uygulamanız olsun ister mevcut kurumsal uygulamanızın modernizasyonu olsun, yüksek konfigürasyon ve dinamizmiyle iş çözümlerinizin verimli, etkin ve sektöre uygun süreç çözümleriyle ve daha hızlı hayata geçmesini sağlar.

Experteam olarak şirketlere sunduğumuz iş uygulamaları sistemlerinde bulut uygulamaları bir alternatiften çok, en öncelikli çözüm olarak görüyoruz.