Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Bilişim sektöründe yazılım geliştirme çalışmalarına bakıldığında, şirketler, dönemsel veya uzun süreli ihtiyaç duydukları geliştirme kaynaklarını, dış kaynak kiralama yöntemi ile temin edip, kendi lokasyonlarında görevlendirmekten ziyade, sunduğu avantajlar sebebiyle uzaktan yazılım geliştirme hizmetini tercih ediyor.

Experteam, sektördeki bu evrilme çerçevesinde kendi bünyesinde de bir dönüşüme giderek Geliştirme Merkezi ve Arge Direktörlüğü’nü kurdu.

Teknoloji

Experteam, 2000 yılından bu yana Oracle teknolojileri (PL/SQL, Oracle Forms, Reports, Discoverer, OAF, Oracle BI vb.) üzerindeki üstün yazılım geliştirme tecrübesinden yola çıkarak, geliştirme ekibi kadrosunu; J2EE, Oracle ADF, Microsoft .NET, Qlikview, Front End Development, Visual Design (UI/UX) konularında uzmanlaşmış ve çeşitli sektörlerde üst düzey deneyim elde etmiş profesyonellerle genişletti. Bunun sonucunda uzman ekip, son trend ve teknolojiler seviyesinde yazılım geliştirme yapar hale geldi. Experteam, yazılım geliştirme araçlarının yanı sıra Oracle Database ve MS SQL Server tarafında da yetkin bir kadroya sahip.

Hizmetlerimiz

Experteam Geliştirme Merkezi ve Arge Direktörlüğü, bünyesindeki 100’ü aşkın yazılım geliştirme profesyoneli ile gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek aşağıdaki konularda hizmet veriyor;

  • Uçtan Uca Süreç Analizi ve Tasarımı
  • Web Uygulamaları ve Portal Çözümleri (MS .NET, Oracle ADF, Oracle Webcenter Portal, vb…)
  • Web Tasarımı, Ön Yüz Geliştirme Hizmetleri
  • Kurumsal Kimlik Yönetimi Tasarımı, UX/UI Tasarım
  • Ürün Tasarımı ve Ürün Geliştirme
  • Uzaktan Yazılım Geliştirme Desteği
  • Entegrasyon Çözümleri (MS .NET, Oracle SOA Suite, J2EE, vb…)
  • Raporlama Çözümleri (Oracle Discoverer, Oracle Business Intelligence, Qlikview, vb…)
  • BigData çözümleri (Oracle BigData, Couchbase, Apache Hadoop, ElasticSearch)
  • Gerçek Zamanlı Veri İşleme (Spark, Storm)

Neden Experteam Geliştirme Hizmetleri?

Offshore vs Nearshore

Experteam Geliştirme Merkezi, İstanbul’da bulunmakta ve gerek Türkiye gerekse yurt dışındaki kurumlar için ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumdadır. Experteam Geliştirme Merkezi bünyesindeki tüm faaliyetler, uzaktan bağlantı yöntemi ile sağlanıyor olmasına rağmen, gerek hizmet çerçevesindeki projelerin analiz çalışmalarında, gerekse test çalışmaları sırasında gereken durumlarda, kurum lokasyonunda da hizmet verilebiliyor.

Son teknoloji / Deneyimli kadro / Çevik metodolojiler

Experteam Geliştirme Merkezi, son teknoloji geliştirme araçları ve konusunda uzman kadrosu ile çevik metodolojiler çerçevesinde projelerini gerçekleştiriyor. Bu da Experteam’in, hizmetlerinde kaliteli, modern ve hızlı sonuçlar üretmesini sağlıyor.

Experteam Geliştirme Merkezi kimler için?

Experteam Geliştirme Merkezi, gerek kendi bünyesinde bir geliştirme ekibi kurmak istemeyen kurumlar, gerekse kendi bünyesindeki geliştirme ekibinin, mevcut projeleri haricindeki taleplerin/projelerin karşılanması konusunda kaynak sıkıntısı yaşayan kurumlar tarafından tercih ediliyor. Experteam Geliştirme Merkezi hali hazırda bankacılık/finans, sağlık, sigorta, perakende, telekomünikasyon gibi oldukça geniş bir sektörel yelpazede hizmetlerini sürdürüyor.