Experteam, kurulduğu 2000 yılından bugüne kadar iş uygulamaları ve bilgi teknolojileri konularında hizmet vermektedir.  Experteam, gerçekleştirilen proje sayısı, sağladığı uzman hizmetler, danışman sayısı, geniş çözüm portföyü ve uzmanlığı en büyük çözüm ortaklarından birisidir. Experteam, Oracle tarafından Türkiye’deki en üst seviye olan Platinum Partner seviyesinde sınıflandırılmaktadır.

Experteam’in artarak devam eden başarısının temelinde çözüm üreten, akılcı, çalışkan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkeleri yatmaktadır.

Experteam, proje bitimini takiben, müşterilerinin yaşayan sistemlerinin gereği olan kesintisiz, verimli ve kaliteli bakım hizmetlerini, ISO 27001 Bilgi Güvenliği sertifikasına sahip olan Experteam Yönetilen Hizmetler (EYM) üzerinden ITIL hizmet yönetimi süreçlerine uygun olarak sunmaktadır.

oracle-platinum-partner

Specialized
Oracle Database

Specialized
Oracle E-Business Suite
Supply Chain Management

Specialized
Oracle Linux 6

Specialized
Oracle Real Application Clustera

Specialized
Oracle Golden Gate

Specialized
Oracle Business Intelligence
Foundation

Specialized
Exadata

Specialized
Oracle HCM:
Oracle Fusion HCM Cloud
Service Solutions

Specialized
Oracle Hyperion Planning

Specialized
Oracle HCM:
Oracle Fusion HCM Solutions

Specialized
Oracle Enterprise Manager 12c

Specialized
Oracle E-Business Suite
Financial Management

Experteam ve Çalışanlarının Katkılarıyla Desteklenen Kurumlar

Neden Experteam?

Deneyim
Experteam 2000 yılından bu yana kurumsal iş uygulamaları alanında projeler gerçekleştiriyor. Uzun yıllara dayanan birikim ve uzmanlığını, yeni gerçekleştirdiği projelere aktararak müşterilerinin hedef ve vizyonuna en uygun, en doğru ve hızlı çözümleri hayata geçiriyor.

Geniş kadro
Uzman danışman kadrosuyla geniş bir ürün portföyünde projeler gerçekleştiriyor. Müşterilerine uygun sektörel ve teknik deneyimlere sahip proje ekipleri ile hizmet sağlıyor. Experteam iyi eğitim almış, yeni mezun gençleri de bünyesine katarak onları eğitiyor, yetiştiriyor ve sektöre kazandırıyor.

Uzmanlık
Experteam, danışmanlarının kendi alanlarındaki uzmanlık sertifikasyon süreçlerini tamamlayarak teknik yetkinliklerinin geliştirilmesini yakından takip ediyor. Aynı zamanda eğitimler ve proje deneyimlerinin ekip içinde paylaşımı ile uzmanlıklarını artırıyor.

Etkin proje yönetimi
Experteam, projelerinde Experteam Proje Yönetim Metodolojisi (XPM) proje yönetimi ve uygulama implementasyon metodolojisini temel alarak etkin şekilde uyguluyor. XPM’in sunduğu geniş yelpazeyi, müşterilerinin kurum kültürüne ve proje kapsamına en uygun olacak şekilde harmanlayarak proje yönetim süreçlerini şekillendiriyor. Sayısız projede kazanılmış deneyimiyle gerçekleştirdiği uygulama implementasyonları, sürüm yükseltimleri ve migration projelerine göre özelleştirdiği metodolojileri, projelerdeki başarısının temelini oluşturuyor.Uzman