• Experteam, kurulduğu 2000 yılından bugüne kadar iş uygulamaları ve bilgi teknolojileri konularında hizmet vermektedir. 2000 yılında 6 kişi ile yola çıkan Experteam, uzmanlığa odaklanmış bir büyüme ile 300’ün üzerindeki kadrosuyla alanında önde gelen firma haline gelmiştir. Experteam, gerçekleştirilen proje sayısı, sağladığı uzman hizmetler, danışman sayısı, geniş çözüm portföyü ve uzmanlığı ile Türkiye’de faaliyet gösteren çok uluslu teknoloji şirketlerinin Türkiye’deki en büyük çözüm ortaklarından birisidir.

  Experteam’in artarak devam eden başarısının temelinde çözüm üreten, akılcı, çalışkan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkeleri yatmaktadır.

  Experteam, Oracle tarafından Türkiye’deki en üst seviye olan Platinum Partner seviyesinde sınıflandırılmaktadır.

  Experteam, proje bitimini takiben, müşterilerinin yaşayan sistemlerinin gereği olan kesintisiz, verimli ve kaliteli  bakım hizmetlerini, ISO 27001 Bilgi Güvenliği sertifikasına sahip olan Experteam Yönetilen Hizmetler (EYM) üzerinden ITIL hizmet yönetimi süreçlerine uygun olarak sunmaktadır.

  Experteam ve Çalışanlarının Katkılarıyla Desteklenen Kurumlar

  Neden Experteam?

  Deneyim

  Experteam 2000 yılından bu yana kurumsal iş uygulamaları alanında projeler gerçekleştiriyor. Uzun yıllara dayanan birikim ve uzmanlığını, yeni gerçekleştirdiği projelere aktararak müşterilerinin hedef ve vizyonuna en uygun, en doğru ve hızlı çözümleri hayata geçiriyor.

  Geniş kadro

  260’ın üzerinde danışman kadrosuyla geniş bir ürün portföyünde projeler gerçekleştiriyor. Müşterilerine uygun sektörel ve teknik deneyimlere sahip proje ekipleri ile hizmet sağlıyor. Experteam iyi eğitim almış, yeni mezun gençleri de bünyesine katarak onları eğitiyor, yetiştiriyor ve sektöre kazandırıyor.

  Uzmanlık

  Experteam, danışmanlarının kendi alanlarındaki uzmanlık sertifikasyon süreçlerini tamamlayarak teknik yetkinliklerinin geliştirilmesini yakından takip ediyor. Aynı zamanda eğitimler ve proje deneyimlerinin ekip içinde paylaşımı ile uzmanlıklarını artırıyor.

  Etkin proje yönetimi

  Experteam, projelerinde Experteam Proje Yönetim Metodolojisi (XPM) proje yönetimi ve uygulama implementasyon metodolojisini temel alarak etkin şekilde uyguluyor. XPM’in sunduğu geniş yelpazeyi, müşterilerinin kurum kültürüne ve proje kapsamına en uygun olacak şekilde harmanlayarak proje yönetim süreçlerini şekillendiriyor. Sayısız projede kazanılmış deneyimiyle gerçekleştirdiği uygulama implementasyonları, sürüm yükseltimleri ve migration projelerine göre özelleştirdiği metodolojileri, projelerdeki başarısının temelini oluşturuyor.

 • İş Ortaklıklarımız ve Sertifikalarımız

   

  experteam-turquality-logo

  TSE Yeterlilik Belgesi