Experteam En Hızlı Büyüyen Şirketler Arasında

Değerli iş ortaklarımız,

Teknoloji ve Experteam dünyasında yaşanan gelişmeleri 3 ayda bir yayınlayacağımız e-bültende sizlerle paylaşacağız. İlk sayımızda teknoloji gündeminde yer alan bulut konusuna, bizden haberlere ve bir başarı hikâyemize yer vereceğiz. Bu yeni iletişim kanalımızla sizinle doğrudan iletişim kurmak istiyoruz, katkılarınız bizim için çok önemli.

Sizlerin de bildiği gibi 15 yıldır iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri alanındaki yükünü hafifletmek için üstün kalite anlayışıyla çalışıyoruz. Son 5 yılda istikrarlı büyümemizi gelenek haline getirdik. Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini tespit ettiği Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda en hızlı büyüyen şirketler arasında 2014 yılında da yerimizi aldık. Sürekli artarak devam eden başarımızın temelini; çözüm üreten, akılcı, çalışkan, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimiz olarak görüyoruz.

Değişen ve gelişen Türkiye’de şirketlerin bilgi teknolojilerine ihtiyacı ve verdikleri önem, her geçen gün artıyor. Biz de bu değişim ve gelişime hızla ayak uydurarak ihtiyaçlara cevap veriyoruz. Experteam olarak, 2014 yılında bir değişim süreci geçirdik ve teknoloji hizmetleri yelpazemizi hızla genişletmeye devam ettik.

2015 yılı ise şirketimiz için farklılaşma ve yönetilen hizmetlerde atılım yapma yılı olacak. Yönetilen hizmetlerin, Türkiye’de çok ihtiyaç duyulan ve firmalara katma değer sağlayan bir alan olduğunu düşünüyoruz. 350 kişiyi aşan uzman kadromuzla, doğru müşteri yönetimi ve memnuniyetine odaklanarak, müşterilerimizin teknolojiyi daha verimli ve hızlı bir şekilde kullanmalarını sağlayacağız.

Bu yıl için ikinci hedefimiz ise yurt dışı etkinliğimizi artırmak. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, Avrupa ve ABD’nin dışında, EMEA bölgesinde de yer almayı amaçlıyoruz. Ortadoğu pazarı ise birçok fırsatı içinde barındırıyor.

2014 sonu itibarıyla Türkiye’nin 9. teknoloji ihracatçısıyız. Ciromuzun yüzde 20’sini yurtdışından sağladık, 2015’te ise bu oranı yüzde 30’a çıkarmayı ve ihracatta daha üst basamaklara tırmanmayı hedefliyoruz.

Experteam, bugüne kadar Türkiye’nin büyük ölçekli firmalarına hizmet vererek katma değer yarattı. Bugünden sonrada birlikte düşünüp, harekete geçerek, sizlere güç katmaya devam edeceğiz.

2015 yılının büyük başarılar getirmesini dilerken, başta Experteam ailesi olmak üzere, tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Yazar: Özgür Dönmez
Experteam CEO

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.